Polski Angielski Niemiecki Rosyjski Litewski
Wynajem
Recykling 1 tony papieru pozwala oszczędzić 17 drzew, 26 500 litrów wody, od 2,3 m3 miejsca na składowisku śmieci, 320 litrów ropy, 24kg zanieczyszczeń odprowadzanych do atmosfery, 4200 kWh energii- jest to wystarczająca ilość energii, aby zasilić nią przeciętny dom przez 6 miesięcy !
Firma EKO MiLPAP zajmuje się również wynajmem pras belujących, kompaktorów, które znacznie obniżają koszty magazynowania i utylizacji odpadów. Belownice, na życzenie Klienta, dostarczamy wprost pod wskazany adres a w razie potrzeby możemy przeprowadzić szkolenie z obslugi oraz przekazać potrzebną wiedzę odnośnie podstawowej konserwacji. Przez cały okres wynajmu zajmujemy się obsługą serwisową dostarczonych urządzeń a w przypadku ewentualnej awarii, staramy się dotrzeć do Klienta najszybciej jak jest to możliwe. Naprawy dokonujemy na miejscu a w przypadku, kiedy natychmiastowa naprawa nie jest możliwa, niezwłocznie wysyłamy urządzenie zastępcze. Wszystko to robimy, aby nasi Klienci byli zadowoleni z usług, nie tracili czasu i mogli się skupić tylko i wyłacznie na swojej działalności.

W swojej ofercie posiadamy wiele modeli maszyn odpowiadających różnym potrzebom klienta. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej maszyny. Jeśli Państwo są zainteresowani wynajmem pras belujących i kompaktorów, prosimy o niezwłoczny kontakt. Minimalny okres wynajmu urzadzenia wynosi 6 miesięcy a ceny są uzależnione od modelu i okresu najmu- już od 300zł/mc !

Z wielką chęcią podejmiemy współpracę nie tylko z duzymi sieciami handlowymi, ale i z mniejszymi odbiorcami, gdyż każdy Klient jest dla nas tak samo ważny. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

© 2010 Eko-prasy.pl / Projekt i wykonanie: Mev.com.pl